Lõpp on alanud / The end has begun

Eile sõitsime Selfossi ja saatsime koduteele meie kaasresidendi Saksamaalt. Me sõime koos lõunat, avastasime raamatupoekest ja jõime hüvastijätuks viimase ühise kohvi. Seejärel sõitis Anke oma viimastele Islandi avastusretkedele ja meie tagasi koju Gullkistani (btw mina olin seekord roolis). Nüüd ma tõesti tunnen, et lõpp on lähedal. Mõtted on suveniiridel ja sellel, et veel võimalikult palju maalida ja ka võimalikult palju Islandit nautida. Varsti on Gullkistan täidetud juba uute elanike poolt ja praegused asukad on igaüks teel uute isiklike seikluste suunas.  Kes teab..võibolla kohtume kunagi uuesti. Maailm on üsna väike, kui julgus kokku võtta ja teha esimene samm koduuksest kaugemale.

Tunnuspildil on ühe mu parima sõbrannaga seotud nali. Kes aru ei saa, see ei saa. Iagathes selgus, et me ostsime sama raamatu endale Islandilt suveniiriks kaasa…näis kas edasi läheb ka samamoodi. Öökull loodab peale ühist pidu lume all loodud headele suhetele “peidetud rahvaga”, aga näis mis trollid ja muu rahvas sellest arvab 😀

***

Yesterday we went to Selfoss to say goodbye to our fellow resident from the Germany. It was Anke’s turn to start her journey home. We  had lunch together and visited the bookshop where we had our last coffee and said our goodbyes. This was quite sad to be honest. On our way back (this time I was driving the car btw) I really felt that the end had begun…. we are all leaving soon. Raisa is next to go and then the last three of us. Gullkistan will welcome new residents from all over the world and we will have our own new adventures waiting for us. And who knows…maybe we all will meet again one day. World is quite a small place if you take the first step and dare to leave home for a bit longer than usual.

The picture in the front is a joke with one of my best friends. If you don’t get it then you just don’t 😀

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: